Kilo Problemi

kilo.png

Artı ve Eksi KİLO

Kilo problemi deyince genelde akla fazla kilolar gelir ama zayıflık, kilo alamamak ta bir kilo problemidir.

çağımızda ikisi de sık rastlanan problemler olsa da tüketim alışkanlıklarımız ve kapitalist kazaç odaklı maymun iştahlı üretimin doğurduğu sonuçlar bedenimize fıtratımıza uygun olmayan beslenme, giyinme ugun olmayan tüketimlerimiz sonucu hem hastalıklar arttı hem de obezite adıyla makyajlanan fazla kilo problemleri ile boğuşur hale geldik.


Ama bu sadece yağlı tüketim ve kalori hesaplarıyla düzeltilecek bir problem değildir. Sadece ilaç veya gıda takviyesi kullanarak ta kilo verilmez. Yanında egzersizlerin de mutlaka yeri olacaktır. Daha da önemlisi; Vücudun ikinci beyni olan Bağırsaklarımız sağlığını kaybettiğinde Pankreas ve Karaciğer de fonksiyonlarını kaybeder ve vücudun alması gerekenleri almamaya, uzak tutması gereken şeyleri de vücuda almaya başlar. Bu da beraberinde hem başta Kalp, Şeker, Tansiyon, Kolesterol olmak üzere hastalıkları davet eder hem de Kilo sorunları boy göstermeye başlar.


Sosyal medyada göstereceğiniz destek ve teveccüh ile bu sayfada bu minvalde bilgiler paylaşılmaya devam edilecektir.

Ayrıca sağlıklı yaşam ve sağlıklı kilo alıp verme hususunda destekçiniz olmaya gayret edeceğimi ifade etmek isterim.

Abdulcelil / Sağlıklı Yaşam Koçu


Kilo problemleriniz mi var?

Hedefinize ulaşmak için geri dönüşü olmadan kararlı ve kurallara harfiyen uyacak kadar fedakarlık yaparım diyorsanız iletişim formu için TIKLAYIN