Hakkımda

Yaşam Koçu, MüzisyenAslen Mardinli olup yedi kardeşin en büyükleri olarak Şanlıurfa Ceylanpınar'da doğup büyüdüm. Liseye kadar eğitimimi burada tamamlayıpİlk iş deneyimlerimi Ceylanpınar’ın kendine has çizgisiyle bilinen İbn-i Sina Şifalı Bitkiler işletmesinde elde ettim. Daha sonra, Esbab CD-Kasetçilik işletmesini kurarak profesyonel iş hayatına atıldım.

Peygamber ocağından terhis olduktan sonra, bir yandan çeşitli sektörlerde faaliyetlerimi sürdürürken diğer yandan da eğitim almaya devam ettim. Turizm ve Otel İşletmeciliği, İlahiyat Fakültesi ve İktisat Fakültesi mezuniyetlerinin yansıra Yaşam Koçu, Manevi Rehberlik ve Danışmalık, Access Bars Uygulayıcısı, Dijital pazarlama, Bilgisayar Operatörlüğü, Mangala Eğitmenliği gibi eğitimleri de alarak sınav sonrası sertifikalara hak kazandım. Ancak, Hilvan da Ek ders karşılığı Ücretli öğretmenlik görevine başladıktan sonra bir daha eğitim camiasından kopamadım.

10 yıllık eğitim hizmetlerimizin içinde çeşitli başarı plaketleri ve de güzelliklere vesile olmanın mutluluğunu yaşadım. Öğretmenliği icra ederken manevi rehberlik ve danışmanlık alanına giren hizmetlerde bulundum.

2010 yılında ilk Yarı Profesyonel Ezgi albümümü çıkardım. Çeşitli TV programlarına iştirak ederek Kişisel Stüdyomuzda müzik çalışmalarına devam ettim. Başta Ali TOPRAK (Kör Olası Çöpçüler Bestekârı) olmak üzere mahalli sanatçılarımızın bilgi ve tecrübelerinden istifade ettim.

Birikim ve tecrübelerim ile Danışmanlık Hizmetleri, Network Marketing, Yaşam Koçu ve Access Bars Uygulayıcısı olarak hizmetlerimize devam ediyorum.