Access Bars Nedir?

access-bars.JPG

ACCESS BARS™

Gary Douglas, bir enerji seansı sırasında, kanallık yoluyla kendisine iletilen ve “ACCESS BARS™” adı verilen 32 noktanın oluşumu ile uygulanan seans öğretisini aldı. Access bilincinin başlangıcı olan bu anda; insanların farklı bir şekilde işlevler yapmalarına, değişimlerine yardımcı olacağına, olasılıklara açık olmak konusunda bir öğreti oluşturabileceğini gördü. Bu konuda oluşan farkındalığıyla, bugün kişisel gelişim ve enerji çalışmaları dünyası içinde yer alan Access Consciousness®’ın kurucusu oldu.


ACCESS BARS™

Başın üzerinde yer alan 32 özel noktaya uygulanan bir enerji seansıdır. İnsanların farklı şekilde işlev yapmalarına, değişimlerine ve hayatlarında olasılıklara açık olmalarına yardım eden bir bilinçaltı temizliği enerji dönüştürme çalışmasıdır.


Bedenimizle bağlantılı bu 32 nokta, herhangi bir zamanda yarattığımız veya aldığımız; düşünce, fikir, inanç ve görüşleri saklar. Bu noktalar; sözel proseslerle ele aldığımız, kaynak olarak tanımladığımız bilgilere dayalıdır. Bu nedenle barsların çalıştırılması, dinamik bir ihtiyaçtır.


Bars noktaları; bedeninizle doğrudan bağlantılıdır. Barsların çalışmaya başlamasını takip eden zaman içinde; düşüncelerin, duyguların, hislerin ve enerjilerin hücreler üzerinde yarattığı etkileri de serbest bırakır.


Bilimsel bir dille anlatmak istersek, Access Bars; baştaki 32 noktaya dokunarak hayatınızın o alanını sınırladığımız düşüncelerin elektriksel donanımını temizlemeyi içeren, dinamik değişime yönelik, uygulamalı bir protokol uygulamasıdır.


Mucize değişimi yaşamak için siz de Access Türkiye’de Access Bars™ enerji dönüştürme çalışmasına katılın!

Access Bars’ı Access Türkiye’de bireysel şekilde seans olarak almanın yanı sıra, nasıl yapıldığını öğrenmek için eğitimini de alabilir, şifa ve farkındalık dolu yeni bir dünyaya adım atabilirsiniz.  


Bars’ı seans olarak almanız durumunda, gündelik hayatın endişelerinden, sıkıntılarında, uzaklaşıp, yıllardır biriktirdiğiniz negatiflikleri sıfırlayabilirsiniz. Ön görüşme ve ihtiyaçlarınızın değerlendirilmesi ile başlayan Bars seansı, başınızda bulunan 32 noktaya yapılan enerji dönüştürme çalışması ile devam eder. Eski sizden geriye, olmaktan mutluluk duyacağınız yeni bir siz kalır. Şifa ve mutlulukla yenilenmenize destek olur.


Dilerseniz de Access Türkiye’de Bars’ı uygulamayı öğrenerek başkalarının hayatlarına mutluluk ve şifa kaynağı olabilirsiniz. Başın üzerinde yer alan enerji noktaları, anlamları ve nasıl çalıştırılması gerektiğini öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda dilerseniz Access Türkiye’de bulunan üç farklı Access Bars eğitmeninden eğitim alarak eğitmenlik seviyesine gelebilirsiniz.


Access Bars Eğitimi, 15 yaş ve altı için ücretsiz, 16 & 17 yaş için yarı ücretli, 18 yaş ve üzeri için de normal şekilde ücretlendirilmektedir.


BARS eğitimi ya da seansı almak istediğinizde seçtiğiniz kişinin Access Consciousness® tarafından yetkilendirilmiş, lisanslı ve sertifikası halâ aktif olan bir eğitmen ya da uygulayıcı olup olmadığına burada paylaştığımız linkten ulaşarak kontrol edebilirsiniz. Ancak burada profili olan eğitmen ya da uygulayıcılar profil oluşturmayı seçen kişiler; o yüzden profil oluşturmanın Access Consciousness® tarafından seçim ile yapılan bir bilgi aracı olduğunu unutmayın. Yani, burada ismini bulamadığınız kişi ile ilgili sonuca varmayın. Detaylı bilgi için customerservice@accessconsciousness.com ya da cs.turkish@accessconsciousness.com mail adresine ulaşabilirsiniz. KAYNAK:


Eğitimimizde, Öncesinde vede sonrasında göstermiş olduğu ilgi ve samimiyet için eğitmenim @Seçil Serap AYDOĞAN' a teşekkürü bir borç bilirim.

İlginizi Çekebilir